1980' den bu yana "Sözümüz İmzamızdır..."

HAKKIMIZDA

TARİHÇE

İnşaat alanında Altaş ismi 1980’li yıllarda Şahincili mahallesi sınırları içinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Ticaret hayatı içinde büyüme sürecini akılcı çözümler üreterek ortaya koyan Altaş ailesi inşaat sektöründe teknolojinin gelişmesi ile malzeme çeşitliğinin artması ile 24 Aralık 1997 yılında ALTAŞ İNŞAAT NAKLİYET SU ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olarak  faaliyetlerini sürdürme karar almıştır.  Bugün Çakal Çıkmaz mevkii olarak bilinen (Şirinevler Mahallesinde)  yerde 1500 m²’lik alanda sektörde hizmetlerini sunan aile şirketi  Ordu şehrinde her geçen gün alanında hızla büyümektedir.1999 yılında bugünkü merkez inşaat alanının da yetersiz kalması sebebi ile  Altaş İnşaat Şirketi Ulubey yolu üzerinde 6700 m²’lik yerde Depo hizmet alanını oluşturarak gelişim sürecini  adım adım büyütmeye başlamıştır.

Ordu ve çevresinde artan hazır beton ihtiyacını karşılamaya yönelik kurulan   Altaş Hazır Beton, 2006 yılında Ordu Turnasuyu mevkiinde faaliyete geçmiştir. 18 bin metrekare alana kurulu tesisimizde  kaliteden ödün vermeden modern yönetim ve üretim teknikleri ile faaliyet göstermektedir.

2016 yılında Altaş Showroom adı altında seramiksan, eca., vanucci mutfak, smeg gibi güvenilir markaların bayiliğini bünyesine katan Altaş bu sektörde de kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. 

TEMEL DEĞERLER

> Müşteri odaklı çalışmak

> Tüm hizmetlerimizde dürüstlük ve adil olmayı ön planda tutmak

> Üretken ve kararlı olmak

> Yeniliklere açık olmak

> Kalite ve standartlara uygunluğu sağlamak

> Güler yüzlülük ve samimiyeti esas almak

> Bilimi ve teknolojiyi yakından takip etmek

> Ülke ve kent değerlerine bağlı olmak

Vizyon

  • Şirketimizin faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe kurumsal yönetim ve sınır tanımayan hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ve kaliteyi göz önünün de bulundurarak lider olmak

Misyon

  • Ordu Kentinde oluşan pazara yeni ürünler sunarak, ürün ve hizmette farklılaşmayı sağlayarak kaliteli malzeme kullanımını artırmak ve bu alanda tüketiciyi bilinçlendirerek inşaat sektöründeki tüm gelişmelere katkı sağlamak